fbpx

Rekrutacja 2019

deshi (uczniowie) O-Ganseki Kan Rosia

Program

Nasza szkoła poszukuje chętnych poznania tajników japońskiej szermierki – kenjutsu i iaijutsu. W związku z tym rozpoczyna się rekrutacja 2019/20. Program będzie obejmował arsenał Muso Jikiden Eishin Ryu Yamauti Ha i Niden Ryu. W ramach programu Niden Ryu przewidziane jest szkolenie bo-jutsu (długi kij) i tai-jutsu (walka wręcz). Curriculm pojawi się na sajcie w ciągu najbliższych paru dni.

Grafik i grupy

Szkolenie będzie się odbywać dwa/trzy razy w tygodniu w dwutygodniowych cyklach wieczorami we wtorki i czwartki. Zaczynamy od grupy dla dorosłych, maksymalnie 8 osób. W przyszłości przewidujemy możliwość utworzenia grupy weekendowej dla dorosłych i oddzielnej grupy dla młodzieży.

Aplikacja

Potencjalnych chętnych prosimy wypełnić poniższy formularz. Z każdym z chętnych zwiążemy się telefonicznie. Zajęcia zaczną się przy potwierdzeniu co najmniej 5 osób. Zastrzegamy jednak sobie prawo odmowy kandydatury bez podania przyczyny.

Informacje dodatkowe – rekrutacja 2019

Wszyscy uczniowie szkoły (deshi) mają prawo do atestacji prowadzonej lokalnie z wpisem do annałów szkół w Tokio i Kamakurze. Dodatkowo szkoła wydaje japońskie dyplomy potwierdzające atestację.

Wszyscy uczniowie szkoły mają także prawo uczestniczyć we wszystkich seminariach IMAU (International Martial Arts Union) organizowanych regularnie w Niemczech, Austrii i Rosji, włącznie z seminariami głów szkół Sekiguti Komeyem i Yamaguchi Hiroshim.

Uczniowie, którzy przejdą 1-wszy rok nauki i pierwszą atestację mają prawo uczestniczyć w dorocznej sesji shensu keiko w hombu MJER i NR w Japonii, i przejść intensywny trening pod kierownictwem japońskich mistrzów.

Nauka do 2 tygodni w miesiącu w zagranicznych filiach O-Ganseki Kan dla deshi O-Ganseki Kan Porando bezpłatna.

Autor: Urbanowicz Piotr

Osoba inspirowana japońską kulturą i tradycjami sformułowanymi w Kodeksie Bushido.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.